Pannkakskyrkan Medlem Resurser (Demo)

Här kan du hitta de resurser, dokument och utbildningsmaterial du behöver för att driva en lokalgrupp i pannkakskyrkan.

Resurserna hittar du under de olika flikarna nedan sedan du uppgett korrekt lösenord.

[symple_button url=”http://pannkakskyrkan.se/system-for-egenkontroll/” title=”Checklista!” color=”black” size=”medium” align=”aligninline” border_radius=”3px” target=”self” rel=”none” icon_left=”None” icon_right=”None”]Checklista![/symple_button]
[symple_bullets style=”check”][content_protector password=”styrbra” cookie_expires=”4 months”]lägg in punkter här som är riktat mot Styrelsen Punkt 2 här som är riktat mot Styrelsen länk till en annan sida på pannkakskyrkan eller webben[/content_protector][/symple_bullets]
[symple_bullets style=”check”]

    • Resurser ledare

[content_protector password=”lederbra” cookie_expires=”3 months” identifier=”passwordarea2″]

[/content_protector]

Startkit Shop för registrerade Pannkakskyrkan grupper[/symple_bullets]

[symple_bullets style=”check”]

  • Resurser Deltagare

[content_protector password=”kaka1″ cookie_expires=”3 months” identifier=”passwordarea3″]

[/symple_bullets]

Hör av dig till info (@) pannkakskyrkan.se om du är medlem i pannkakskyrkan (eller vill bli) för att få lösenordet som krävs för att logga in och ladda ner detta material.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.