Dagens Vittnesbörd 29/2! (Demo)

”Det är så fint att få se hur människor växer som är med på touren. Jag har sett så många som i början av touren varit lite osäkra på Guds kärlek för egen del som blommat ut och fått förstå och uppleva Guds kärlek både till sig själva och till människor ute på stan som vi ber för. Jag tror att det är så viktigt att vi som kristna förstår och tänker på hur mycket Jesus älskar oss innan vi försöker förklara det för någon som inte tror än. Så underbart att få vara en del av detta.”

/Frida Nilsson

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.